Obklady z kamene - příroda v moderní domácnosti


Za poslední léta moderně materiály vytlačily ty klasické přírodní. Naštěstí se stále více vracíme zpět k přírodním materiálům jako jsou kamenné obklady a kamenné dlažby které umělé materiály nikdy nepřekonali. Z hlediska designu či kvality a trvanlivosti vám kamenné obklady a kamenné dlažby ze skutečného kamene poskytnou mnohem více než očekáváte.

 
Kamenné obklady a kamenné dlažby

V našem internetovém katalogu přírodního kamene naleznete kamenné obklady a obklady do interiéru a exteriéru z přírodního kamene:


  • Přírodní kamenný obklad, kámen řezaný na požadované rozměry. Takto formátovaný obklad je vhodný na interiérové kámenné obklady, kámenné ploty, kámen na sokl, obklad krbu a podobně.
 
  • Kamenné obklady z Mramoru, představují formátovaný kámen řezaný na požadované rozměry. Takový obkladový kámen  je vhodný na interiérové kámenné obklady, kámenné ploty, kámen na sokl, obklad krbu a podobně.
 
  • Nepravidelný štípaný přírodní kámen kvarcit, kamenný obklad vhodný pro interiérové obklady, kámenné ploty, kámen na sokl, kámen na krb.


  • Hlavní možnosti využití kamene jako stavební materiál

  • Kamenné obklady a kamenné dlažby jsou vhodně do moderních interiérů a exteriérů všude a tam kde chceme vnést atmosféru útulného prostředí. Funguje to ale i jinak kamenné obklady a dlažby dokáží vzbudit dojem honosného až přepychového vzhledu objektů. K hlavním výhodám kamene patří bez výhrad jeho možnost kombinace s jakýmkoliv materiálem nebo čí již moderním nebo přírodním. Dlažby z kamene jsou snadno udržovatelné stejně jako vnitřní kamenné obklady nebo venkovní kamenné fasádní obklady.
 
  • Použití kamene jako vnitřní kamenný obklad či dlažba.

  • Překvapivě dokonalý design, snadná údržba či dlouholetá trvanlivost to jsou asi nejvýstižnější slova které charakterizují nejčastěji možnosti využití kamene jako Kamenné obklady stěn, Krbové kamenné obklady či obklady a dlažby na schody a schodiště
  • Ať už se rozhodnete použít obkladový kámen na obklady krbů nebo stěn na výběr máte z množství materiálů ať už přírodních upravován různými technologiemi. Také je možné využít moderní obklad - imitace kamene z imitací kamene různých druhů. Stejně široká škála materiálů je dostupná i při nabídce dlažby. Vnější kamenné dlažby jsou navíc dostupné také v provedení dlažební kostky co byl v minulé době v podstatě jediný stavební materiál na stavbu silnic.