O společnosti


  • Přírodní kámen je nejžádanější stavební materiál ve světě. Pro svou krásu, sílu, odolnost a trvanlivost s ním nemůže soupeřit žádný jiný materiál.

  • Naše firma Garden Stone  s.r.o. se zabývá prodejem a zpracováním přírodního kamene a na českém  trhu úspěšně působíme již trětí sezonu, ale zkušenosti s přírodním kamenem máme z více než desetilé praxe. Také nás můžete najít i na zahraničním trhu, a to v Slovenské  Republice a v Polsku.

    V současnosti dovážíme kámen z 19. zemí světa a 4. kontinentů (Evropa, Asie, Afrika a Jižní Amerika.) Zabýváme se kácením, sekáním, omíláním, lámáním a zpracováním přírodního kamene. Náš sortiment nabízíme prostřednictvím velkoobchodu a maloobchodu - prodejny stavebnin, zahradní centra, architekti a realizátoři.Během doby našeho působení jsme si vybudovali stabilní místo na trhu av současnosti naše firma nabízí svým klientům širokou škálu produktů - více než 700 druhů a výrobků z přírodního kamene.

    Snahou naší firmy, je nabídnout zákazníkům široký a kvalitní sortiment kamene pro využití ve stavebnictví, zahradní architektuře, při úpravě exteriéru i interiéru Vašich domovů a zahrad.
    Dodávky kamene se snažíme zajistit bez delších čekacích lhůt co nám umožňují naše dostatečné skladové zásoby.

    Je důležité vědět, že každý kámen je unikát vytvořen přírodou, proto strukturální a barevná heterogenita je přirozenou vlastností kamene a našich výrobků z něj.
 

Převážná většina naší nabídky je k okamžitému odběru. Těšíme se na spolupráci.