Palisády

Břidlice B95

Břidlice B95

Palisády z přírodního kamene řezané na požadované rozměry. Takto formátovaný obklad z přírodního kamene je vhodný na venkovní obklady, fasádní obklady, interiérové kamenné obklady, kamenné ploty, oddělení travnaté části od ostatní, zahradní dekorace.

0-5 dní
0
890,00 Kč

Přírodní kámen formátovaný na hranoly - palisády


  • Palisády z přírodního kamene mají mnoho využití. Kamenné palisády můžeme umístnit podél chodníku či cesty, a jednoducho tak překonat třeba výškové rozdíly. Palisády zároveň poslouží i jako obrubník a oddelí nám chodník od jiné plochy v zahradě.
  • Dalším častým využitím palisád z přírodního kamene je dlažba. Vzhledem k tomu, že se většinou jedná o masivní velké kusy kamene, dlažba ve výsledku také působí robustně a přírodně. Z palisád můžeme vytvořit také různé chodníky a cestičky v zahradě. Pokládka palisád z přírodního kamene je možná jak do štěrkového tak i betonového lože, v závislosti na míre zatěžovaní už hotové dlažby.
  • Z kamenných palisád můžeme také vytvořit obklad zdi nebo oplocení. Stačí je umístnit "na stojato" a vytvořit tak luxusní optické oddelení či oplocení.
  • Palisády, zejména ty z břidlice, můžeme umístnit "na ležato" a vytvořit tak originální zahradní obrubník. Takto oddelené plochy působí elegantně a navyše je práce s kamenem velmi jednoduchá a rychlá.
  • V zahradách a okolí domu je někdy nutné esteticky překonat výškové rozdíly. K tomu můžou sloužit právě palisády z přírodního kamene.