Kamenné koberce

Kamenný koberec je vícesložkový systém, jehož hlavní složky tvoří kamenivo různých frakcí a pojivo. Podle druhu použití je možné použít přírodní kamenivo ve více barvách.

Chemie na kamenný koberec

Chemie na kamenný koberec

Balení chemie - pojiva na kamenný koberec. 0, 8 lit. Balení pryskyřice a 0, 35 lit. balení tvrdidla. Po zmíchání s kamenem vytvoří vrstvu kamenného koberce. Možno kombinovat s různými druhy přírodního kamene.

5-14 dní
0
330,00 Kč
Křemen K98

Křemen K98

Kamenný koberec nabízí novou technologii úpravy chodníků, teras, okolí bazénů, obnovu starých a poškozených příjezdových cest, ale také schodů a zídek. Kamenné koberce se snadno připravují i realizují. Kamenný koberec je složen z kameniva různé barvy i velikosti a dvousložkové epoxidové pryskyřice. Kamenný koberec se snadno udržuje a za výhodnou cenu si ho může zrealizovat i laik. Velkou výhodou kamenného koberce je jeho vodopropustnost a estetický vzhled, který spočívá v jednolitosti a barevné stálosti, mrazuvzdornosti a ve voděodolnost.

5-14 dní
0
400,00 Kč

  • Kamenné koberce jsou vhodné především pro venkovní použití. Je možné jich položit na rovnou plochu (chodníky, cesty, okolí bazénu), tak na lámané plochy (schody). Položení koberce tvořeného drobnými kamínky je poměrně rychlé a nevyžaduje penetraci podkladového materiálu. Kamenný koberec je možné plynule navázat na další přidruženou plochu bez viditelnějších výrazných přechodů.
 
  • Kamenné koberce jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají praktické a designové řešení pro jejich chodník, přístupovou cestu a garáž, terasu, balkon či okolí bazénu. Největší výhodou podlah z kamenného koberce je jeho vysoká odolnost a jednolitost (bez spár),. Právě pro tyto vlastnosti a zajímavý design si získává oblibu i v interiérech, kde nahrazuje klasickou dlažbu. Kamenný koberec nachází uplatnění při novostavbách a i při obnově starých betonových ploch, nakolik je možné aplikovat ho na původní plochu bez většíFkch úprav. S jedinečnou koncepcí této hmoty je možné pokrýt i velmi členité plochy.